Hizmetler

Elektronik Kart Tasarımı ve Üretimi

sahip olduğumuz gelişmiş teknik imkanlar ile siz müşterilerimizin ihtiyaçlarına en uygun elektronik kart tasarım , maliyetlendirme ve üretim çalışmalarını gerçekleştiriyoruz. Prototip geliştirme, seri üretim, SMD (yüzey montaj) & TH (delik içi montaj) , fason ve malzemeli üretimi müşterimizin ihtiyacı olan adetler doğrultusunda gerçekleştirmekteyiz. Elektronik kart üretimi için SMD ve TH dizgi konusunda Türkiye’nin en gelişmiş donanım ve üretim tekniklerine sahip imkanlar kullanılmaktadır.

Prototip Üretimi ve Seri Üretime Hazırlık

Prototip üretimi yapılan elektronik devre tasarımının gerçek koşullar altında test ve analizleri gerçekleştirilir. Kullanılan elektronik komponentlerin istenen koşullarda düzgün çalıştığı doğrulanmaktır. Fonksiyonel özellikleri (algoritma veya işlevselliği) yerine getirmesi ve elektriksel güvenlik koşullarını sağlaması gerekir.  Prototip çalışma esnasında gerçekleştirilen test ve analizler sayesinde seri üretim öncesi birçok muhtemel problemin önüne geçilmektedir. Bu sayede, güvenilirliği garanti altına alarak müşteri memnuniyeti kalıcı olarak sağlamaktayız.

PCB İmalat Süreci

Elektronik kart tasarımı ve üretimi çeşitli adımlardan oluşmaktadır. Uzman mühendislerimiz tarafından müşteri ihtiyacına yönelik elektronik devre tasarımına geçilmeden önce algoritma veya kartın işlevselliği detaylı olarak tanımlanır. Bu aşamadan sonra elektronik devre tasarımına geçilir ve gerekli elektronik komponentlerin listesi (BOM list) oluşturulur. Seçilen elektronik komponentlerin fiziksel yerleşimi ve bunların birbiriyle olan bağlantısını sağlayan yolların çizimi elektronik devre şemasına göre gerçekleştirilir.

Neden ABM Teknoloji?

Elektronik tasarım için gerekli olan tüm süreçlerde, endüstriyel ve askeri tasarım kriterleri kapsamında, standartlara uyumluluğu hedeflenen, test edilmiş ürünler geliştiriyoruz. Elektronik ürün geliştirme disiplini içerisinde, elektronik sistem tasarımı, devre tasarımı, kart tasarımı, özel amaçlı devre tasarımı, gömülü yazılım, şematik çizimi, baskıdevre/PCB çizimi hakkındaki tüm sorularınıza cevap vermek için bizlerle irtibata geçebilirsiniz.

 

Elektronik kart, gömülü yazılım, elektronik cihaz ve bunlardan oluşan sistem ihtiyaçlarınız için çözüm sağlayabilmektedir. Belirlenen işlevsel ve performans gereksinimlerini eksiksiz yerine getiren düşük maliyetli donanım ve yazılım çözümleri sunmaktadır.  Elektronik sistemlerin temel parçalarından olan gömülü donanımların ve yazılımların geliştirilmesinde hızlı ve kaliteli hizmetler sunmaktadır.

10 Yılı Aşkın Tecrübe

5 Yıldız

Hızlı Geridönüş

Özel Destek